šipkašipkaZpět

Týmová sezóna LTC Domažlice 2019

19.6.2019

O následujícím víkendu vyvrcholí na kurtech LTC Domažlice sezóna týmových soutěží. Můžeme se proto pokusit o přehled, jak si naše týmy ve svých soutěžích vedly a vedou. (Výsledky a úplné soupisky všech družstev je možno nalézt na těchto stránkách v sekci Soutěže.)

Nedostatek dospělých hráčů nás vedl k nepopulárnímu kroku, kdy jsme stáhli tým dospělých z divize, kde by v současném složení nebyl konkurenceschopný. Dospělí, doplnění zvlášť v ženské části i o dorostence/ky, tedy letos hrají krajský přebor 1. třídy a se třemi vítězstvími se umisťují v klidném středu tabulky. Pro příští rok lze tedy očekávat ještě větší zastoupení dorostenců.

Tým dorostenců v nejvyšší krajské soutěži (Moneta Junior Tour) přes slušnou předvedenou hru a některé dílčí úspěchy dosud ani jednou nezvítězil a napřesrok bude tedy opět hrát o jednu úroveň níže.

Starší žáci budou tento víkend v Junior Tour, čili opět v nejvyšší soutěži svojí kategorie, bojovat o udržení v soutěži v přímém souboji s TCG Karlovy Vary. Držíme palce!

V kategorii mladších žáků náš oddíl opět postavil dvě družstva. A-tým v Junior Tour dvakrát zvítězil a nestane-li se něco překvapivého, skončí soutěž na šestém místě, tedy mimo sestupové vody. „Béčko“ slouží mladým hráčům ke sběru cenných zápasových zkušeností a ve své soutěži (třetí nejvyšší) obsadilo čtvrté, předposlední místo.

Babytenisté obsadili ve skupině svojí soutěže čtvrté místo.

Minitenisté jsou jedno kolo před koncem soutěže na krásném druhém místě – zde je důvod k pochvale!!!

Shrnuto – střídavé úspěchy. Přesto jsme rádi, že se nám zatím daří udržovat domažlické tenisové kurty zaplněné a vychovávat nové a nové hráče pro tento krásný sport.

Přejete si dostávat novinky o LTC Domažlice?

Budeme vás pravidelně informovat o novinkách, výsledcích soutěží, změnách, atd…

Prosím zkontrolujte vámi zadanou e-mailovou adresu.