šipkašipkaZpět

Minitenisté LTC úspěšně postupují

7.6.2015

Blízko k postupu do oblastního semifinále minitenistů jsou nejmladší hráči A-týmu LTC Domažlice v krajské soutěži. Po dvoukolovém vítězství ve skupině nad celky Klatov, Nýrska a B týmu Domažlic vyhráli skupinu a čeká je čtvrtfinálové utkání s týmem TC Mýto u Rokycan, které se umístilo na druhém místě své plzeňské skupiny.

„Soutěž v minitenisu pořádá Český tenisový svaz již sedmým rokem a Domažlice se jí zúčastňují pravidelně od jejího vzniku. Cílem je zapojit nejmenší tenisty do 7 let k hraní o body a připravit je tak na život na kurtech“ říká iniciátor této soutěže v Domažlicích Hynek Šindelář a pokračuje: „Letos chodí víc malých dětí, než v minulých letech a tak se nám podařilo postavit 2 družstva. Zejména pak „A“ mužstvo je opravdu silné a obsazené dětmi z tenisových rodin, což se projevuje na výsledcích. Všichni doufáme, že se nám podaří znovu uspět a prodloužit tak pro naděje soutěžní sezonu. Celkový vítěz Zpč. kraje postoupí do republikového finále v Prostějově, nicméně až tam se zatím nevidíme. Chceme jít krůček po krůčku a uvidí se, na co to bude stačit.“

Výše zmíněný mistrovský zápas s Mýtem budou hostit domažlické kurty tuto neděli 7. 6. od 9 hodin, před Turnajem rodičů a dětí v Městském sportovním areálu Na Střelnici. Domažličané nastoupí v této sestavě - Tobiáš Jung, Petr Bufka mladší, Jolana Hlavatá, Filip Procházka, Bohdana Kalousová, Ondřej Forst, Adam Pivoňka, Anna Křepelová a Vojtěch Budka. V B družstvu pak reprezentovali tito hráči Adina Provalilová, Daniel Pýcha, David Kavalír, Šarlota Bauerová, Pavel Kaiser, Matyáš Havlovic, Monika Štípková a Karolína Konrádyová.

Přejete si dostávat novinky o LTC Domažlice?

Budeme vás pravidelně informovat o novinkách, výsledcích soutěží, změnách, atd…

Prosím zkontrolujte vámi zadanou e-mailovou adresu.