šipkašipkaZpět

Poslední hrací víkend soutěží družstev

26.6.2018

Až na jednu výjimku vítězně se se svými zápasy poprala družstva LTC Domažlice o posledním hracím víkendu tenisové týmové sezóny 2018. (Detailní výsledky a jmenné soupisky všech družstev je možno nalézt na těchto stránkách v sekci Soutěže.)

Družstvo dospělých ve vyrovnaném a dramatickém utkání porazilo tým Prazdroje Plzeň 5:4, když vyhráli Patrik Říha, Johannes Fleischmann a Lukáš Böhm a oba pánské debly. „Áčko“ si tak zajistilo celkovou čtvrtou příčku v divizi, tj. nejvyšší regionální soutěži plzeňského a karlovarského kraje.

Tým dorostu ve svém posledním utkání nedal soupeři z Dobřan šanci a zvítězil hladce 9:0. Prošel tak soutěží bez porážky a z prvního místa postupuje do Junior Tour, nejvyšší regionální soutěže. Po mnoha letech se tak v Domažlicích budou hrát nejvyšší krajské soutěže ve všech kategoriích, kde to vůbec lze, od dospělých až po mladší žactvo.

Starší žáci v posledním zápase Junior Tour porazili TCG Karlovy Vary 5:4 a v konečné tabulce nabité soutěže obsadili se třemi výhrami pěkné páté místo.

V kategorii mladších žáků A-tým zavítal na kurty Škody Plzeň a silnému soupeři hladce podlehl 0:9. V předchozím průběhu Junior Tour ale dokázal třikrát zvítězit a Junior Tour ukončil na velmi dobrém pátém místě.

Přejete si dostávat novinky o LTC Domažlice?

Budeme vás pravidelně informovat o novinkách, výsledcích soutěží, změnách, atd…

Prosím zkontrolujte vámi zadanou e-mailovou adresu.