šipkašipkaZpět

VÝSLEDKY turnaje dorostu O chodský čakan

19.8.2017

O víkendu 19.-20.8.2017 se na městských tenisových kurtech v Domažlicích konal již 24. ročník celostátního turnaje dorostenců a dorostenek. Pořadatelé z místního klubu LTC Domažlice tentokrát přivítali celkem 17 chlapců a 10 dívek. Celkovým vítězem se mezi chlapci stal Petr Klír (TK Slavia Plzeň), který ve finále přehrál talentovaného Václava Schneidera (I.ČLTK Praha) v poměru 6:2 a 6:2. Čtyřhru dorostenců pak ovládla dvojice V.Schneider/T.Hájek z I.ČLTK Praha resp. TK Hamr. Třem zástupcům pořádajícího klubu se nedařilo a nikdo z nich nepostoupil přes první kolo.

Mezi dorostenkami zvítězila ve dvouhře Kristýna Fantová (TK Neridé), která si ve finále hladce poradila s Monikou Drudíkovou (LTK Klatovy) 6:1 a 6:0. Drudíková si pak spravila náladu ve čtyřhře, když společně s Janou Čákorovou (TK Slavia Plzeň) ve finále porazily domažlicko-klatovskou dvojici Barbora Hiklová/Nela Knotková po výsledku 6:1 a 6:2.

Na první fotce zleva nejprve vítěz dvouhry dorostenců P. Klír, poražený finalista V. Schneider a ředitel turnaje A. Hikl. Na druhé fotce pak zleva ředitel turnaje, vítězka dvouhry K. Fantová, poražená finalistka M. Drudíková a vrchní rozhodčí H. Šindelář. Na poslední fotce je ředitel turnaje s finalistkami čtyřhry – zleva B.Hiklová/N.Knotková a vítězky M. Drudíková/J. Čákorová.

Přejete si dostávat novinky o LTC Domažlice?

Budeme vás pravidelně informovat o novinkách, výsledcích soutěží, změnách, atd…

Prosím zkontrolujte vámi zadanou e-mailovou adresu.