šipkašipkaZpět

VÝSLEDKY turnaje kat. BABY ze dne 29.7.2017

29.7.2017

V sobotu 29.7.2017 se konal na městských tenisových kurtech v Domažlicích již druhý letošní celostátní turnaj pro děti ve věku do 9 let (tzv. BABY-tenis). Pořadatelé z místního klubu LTC Domažlice tentokrát přivítali celkem 19 chlapců a dívek. Účastníci byli nejprve rozděleni do 4 základních skupin, ve kterých hráli systémem „každý s každým“. První dva z každé skupiny poté postoupili do hlavní soutěže, která pak pokračovala vyřazovacím způsobem. Ostatní děti, které nepostoupily, si pak ještě zahrály vyřazovacím způsobem tzv. soutěž „útěchy“.

Velkého úspěchu dosáhl domažlický zástupce Tobiáš Jung, který po pěkných a bojovných výkonech postoupil až do finále hlavní soutěže, kde nakonec podlehl Anetce Kubešové (Loko Plzeň) v poměru 1:6.

Dobře si vedli i ostatní domažličtí hráči a hráčky. Viktor Vöhm a Filip Procházka postoupili ze skupiny a prohráli až ve čtvrtfinále hlavní soutěže. Jolanka Hlavatá sice jen těsně nepostoupila ze skupiny, ale následně prošla bez prohry celou soutěží tzv. útěchy, kde ve finále porazila další hráčku LTC Domažlice Adinku Provalilovou 6:1.

Mladé domažlické naděje čeká letos ještě jeden turnaj na místních kurtech 10.9.2017.

Přejete si dostávat novinky o LTC Domažlice?

Budeme vás pravidelně informovat o novinkách, výsledcích soutěží, změnách, atd…

Prosím zkontrolujte vámi zadanou e-mailovou adresu.