šipkašipkaZpět

Shrnutí výsledků družstev LTC Domažlice

28.7.2017

Družstva tenistů LTC Domažlice měla úspěšnou sezonu

 

Domažličtí tenisté mají za sebou první část sezony, ve které probíhaly hlavně soutěže družstev. Klub LTC Domažlice měl i letos zastoupení ve všech věkových kategoriích – od těch nejmenších dětí kategorie MINI a BABY (do 9 let), přes mladší a starší žactvo, dorost, až po dospělé.

Nejvíce se dařilo starším žákům, kteří jasně zvítězili v oblastním přeboru 2. třídy a pro příští sezonu si zajistili postup do 1. třídy (Junior Tour), což je v této kategorii nejvyšší oblastní soutěž. Podobně se dařilo a mladším žákům, kteří v oblastním přeboru 2. třídy obsadili celkové druhé místo, které jim taktéž stačilo k postupu do 1. třídy (Junior Tour) pro rok 2018.

Velmi dobře si vedlo i družstvo „BABY A“, které skončilo v oblastním přeboru jen o skóre na druhém místě.

Ostudu neudělala ani družstva dorostu a MINI-tenistů, která ve svých soutěžích obsadila shodně 5. místo.

V kategorii dospělých měl domažlický klub ve hře 2 týmy. „Áčko“ již tradičně bojovalo v DIVIZI a s přehledem skončilo na celkovém 4. místě. Již méně úspěšný byl rezervní tým dospělých „B“, který v oblastním přeboru 1. třídy doplatil na zdravotní problémy některých hráčů a skončil na posledním místě a tím pádem sestupuje do 2. třídy.

Tenisová sezona se na začátku prázdnin přehoupla do druhé poloviny, ve které probíhají soutěže jednotlivců. I na domažlických kurtech bude opět jako každý rok o víkendech živo. Místní pořadatelé uspořádají celkem 11 turnajů ve všech věkových kategoriích.

Přejete si dostávat novinky o LTC Domažlice?

Budeme vás pravidelně informovat o novinkách, výsledcích soutěží, změnách, atd…

Prosím zkontrolujte vámi zadanou e-mailovou adresu.